Užsisakydami bet kurį iš UNDA PRISCA produktų, jūs sutinkate laikytis šių taisyklių ir sąlygų, nesinaudokite svetaine, jei nesutinkate būti saistomi šių sąlygų.
Prašome atidžiai perskaityti šias taisykles ir sąlygas prieš užsakant iš mūsų produktus.
Pateikdami užsakymą svetainėje jūs garantuojate, kad esate ne jaunesnis kaip 18 metų ar turite tėvų leidimą pirkti iš mūsų ir sutinkate su šiomis sąlygomis, kurios bus taikomos visiems pateiktiems užsakymams.
Visą jūsų pateiktą ar mūsų gautą asmeninę informaciją tvarko UAB Ludus odoris kaip atsakinga už asmeninę informaciją.
Įvykiai, nepriklausantys nuo mūsų kontrolės, bus laikomi force majeure.

Pristatymo išlaidos ir suma už produktus yra pripažįstami prieš patvirtinant pirkimą.
Kortelės informacija perduodama naudojant saugų SSL šifravimą ir nėra saugoma.
Atminkite, kad gali būti taikomi vietiniai mokesčiai.
UNDA PRISCA pasilieka teisę periodiškai keisti bet kokią informaciją be išankstinio įspėjimo. Jei toliau naudojatės svetaine, reiškia, kad sutinkate su visais pakeistais elementais.

Nė viena iš šių sąlygų neturi įtakos jūsų įstatymų numatytoms teisėms. Jokios kitos sąlygos ar sąlygų pakeitimai nėra privalomi, išskyrus atvejus, kai esame raštu susitarę ir pasirašę.

ASMENINĖS INFORMACIJOS APSAUGA IR INTERNETINIS PRIVATUMAS

Visą jūsų pateiktą ar mūsų gautą asmeninę informaciją tvarko UAB Ludus odoris kaip atsakinga už asmeninę informaciją. Jūsų asmeninė informacija bus naudojama siekiant užtikrinti pristatymą jums, kredito vertinimą, pateikti pasiūlymus ir informaciją jums. Jūsų pateikta informacija prieinama tik UAB Ludus odoris ir nebus dalijamasi su trečiosiomis šalimis. Jūs turite teisę patikrinti turimą informaciją apie jus. Jūs visada turite teisę reikalauti, kad UNDA PRISCA puslapyje būtų ištrinta ar ištaisyta turima informacija apie jus. Sutikdami su UNDA PRISCA sąlygomis, jūs sutinkate su tuo, kas išdėstyta aukščiau. Užsakymai / mokėjimai, gauti per užsakymų formas, yra visada saugomi.

FORCE MAJEURE

Pagrįstai nenumatyti įvykiai, nepatenkantys į UNDA PRISCA kontrolę, laikomi force majeure, tai reiškia, kad UNDA PRISCA atleidžiama nuo UAB Ludus odoris įsipareigojimų vykdyti sutartinius susitarimus. Tokių įvykių pavyzdys yra vyriausybės veiksmai ar neveikimas, nauji ar iš dalies pakeisti teisės aktai, konfliktas, embargas, gaisras ar potvynis, sabotažas, avarija, karas, stichinės nelaimės, streikai ar tiekėjų nepristatymas. Į nenugalimos jėgos aplinkybes taip pat įeina vyriausybės sprendimai, kurie daro neigiamą įtaką rinkai ir produktams, pavyzdžiui, apribojimai, įspėjimai, draudimai ir kt.

SLAPUKAI

UNDA PRISCA naudoja slapukus pagal Direktyvą 2002/22 / EB ir Direktyvą 2009/136 / EB. Slapukas yra nedidelis jūsų kompiuteryje saugomas tekstinis failas, kuriame yra informacijos, kuri padeda svetainei atpažinti ir identifikuoti lankytoją. Slapukai nekenkia jūsų kompiuteriui, susideda tik iš teksto, juose negali būti virusų ir beveik neužima vietos kietajame diske. Yra du slapukų tipai: „Sesijos slapukai“ ir slapukai, kurie visam laikui išsaugomi jūsų kompiuteryje.

Pirmasis dažniausiai naudojamų slapukų tipas yra „Sesijos slapukai“. Per tą laiką, kai lankotės svetainėje, mūsų interneto serveris priskiria jūsų naršyklei unikalią identifikatoriaus eilutę, kad nebūtų painiojama su kitais lankytojais. „Sesijos slapukas“ niekada nebus nuolat saugomas jūsų kompiuteryje ir dings, kai uždarysite naršyklę. Norėdami naudoti UNDA PRISCA be rūpesčių, turite įjungti slapukus. Antrojo tipo slapukai failą visam laikui išsaugo jūsų kompiuteryje.

Antrojo tipo slapukai failą visam laikui išsaugo jūsų kompiuteryje. Tai naudojama tik tam, kad lankytojams būtų siūlomos geresnės paslaugos ir palaikymas. Teksto failus galima ištrinti. UNDA PRISCA svetainėje naudojame šio tipo slapukus, kad galėtume sekti jūsų pirkinių krepšelį ir lankytojų statistiką. Kompiuteryje saugoma informacija yra tik unikalus numeris, be jokio ryšio su asmenine informacija. 

AUTORINĖS TEISĖS

Visi kvepalai, jų formulės, aprašymai, originali pakuotė, dizainas ir viskas, kas susiję su UNDA PRISCA kūryba, yra saugomi autorių teisių ir negali būti be leidimo nukopijuoti, sukurti iš naujo pardavimo tikslais ar platinami kitais internetiniais ar spausdintais kanalais.

NUOSAVYBĖS TEISĖS

Jei nenurodyta kitaip, visa šioje svetainėje esanti medžiaga yra saugoma kaip autorių teisių, prekių ženklų ir (arba) kitos intelektinės nuosavybės objektas, priklausantis UAB Ludus odoris, UNDA PRISCA prekės ženklo turėtojai. Bet koks šios svetainės ar jos turinio naudojimas, įskaitant visko ar jo dalies kopijavimą ar saugojimą, išskyrus jūsų asmeniniam, nekomerciniam naudojimui, yra draudžiamas be mūsų leidimo. Jūs negalite nieko kas yra šioje svetainėje modifikuoti, platinti ar iš naujo skelbti jokiais tikslais.

PAPILDOMA INFORMACIJA

UNDA PRISCA pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo keisti bet kokią informaciją, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, kainas, technines specifikacijas, pirkimo sąlygas ir gaminio pasiūlymus. Kai produktas yra išparduotas, UNDA PRISCA turi teisę atšaukti užsakymą ir grąžinti geriausiu būdu sumokėtą sumą. UNDA PRISCA taip pat praneša klientui apie lygiaverčius pakaitinius produktus, jei tokių yra.